Kartal, Saha'ya konmak üzere

Cumartesi 14.11.2009 00:00
ABONE OL
Beşiktaş, Fransız golcü için Everton kulübüyle bonservis pazarlığını sürdürürken, başkan Yıldırım Demirören kurmaylarına, "Bu işi bitirin" talimatı verdi.

Tam Saha pres

Bobo'yu gönderip, Saha'yı almayı planlayan yönetim, bonservis pazarlığını sürdürüyor.

1 taşla 2 kuş vuracak
Kartal, Louis Saha'dan vazgeçmiyor... İngiliz medyasına da yansıyan müthiş transfer için girişimlerini sıklaştıran siyah-beyazlılar, Everton'ı ikna edip ara transferde bombayı patlatmak istiyor... Saha'yı alarak, ocak ayındaki genel kurul öncesi bir taşla iki kuş vurmayı planlayan başkan Yıldırım Demirören, hem bekleneni veremeyen Bobo'dan kurtulmak hem de ses getirecek bir transferle sandığa daha güçlü gitmek için tüm imkanları seferber etti.

'Bu işi bitirin' talimatı
Fransız golcünün transferini uygun bir fiyata bitirmek için pazarlıkları sürdüren yönetimin hedefe ulaşması artık an meselesi... Keza İngiliz kulübü, sezon sonunda serbest kalacak 31 yaşındaki santrfordan para kazanmak, Beşiktaş ise bir dünya yıldızını kadrosuna katmak için can atıyor. Ortak menfaatte yolları kesişen 2 kulübün el sıkışması için geri sayım sürerken, Demirören'in kurmaylarına, "Bu işi bitirin" talimatı verdiği de sızan bilgiler arasında...