Beşiktaş'ı ezip geçeceğiz

F.Bahçe'nin formda ismi Kazım Kazım, Beşiktaş derbisi için "Arada büyük güç farkı var. Ezer geçeriz" ifadesini kullandı.

Salı 17.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Salı 17.11.2009 12:27
ABONE OL
Kazım , FB TV'de iddialı açıklamalar yaptı. Tecrübeli oyuncu hafta sonundaki Beşiktaş maçı için, "İyi oynuyoruz, puan olarak da öndeyiz. Korkması gereken biz değiliz. Beşiktaş çekinsin" dedi. Kadronun çok kaliteli olduğunu belirten Colin Kazım, takımın 15 gündün maç yapmadığını, bunun da kendileri için avantaj olduğunun altını çizdi. Hayatının en mutlu günlerini yaşadığını, sevip sevildiğini de belirten Kazım, takımda kazanma ruhunun olduğunu da söyledi.

SİZCE BEŞİKTAŞ - FENERBAHÇE MAÇI NASIL SONUÇLANIR?

Hakemlere eleştiri

Her mevkide oynayabilecek yeteneğe sahip olduğunu da belirten Kazım şunları söyledi: Kanat, forvet ya da forvetin arkasında oynamam fark etmiyor. Avrupa'nın en büyük kulüplerinden birinde forma giyiyorum. Güçlü bir fiziğim var ve rakipler beni faul yaparak durdurmaya çalışıyor. Bunu başaramıyorlar. Üzümtüm bu pozisyonlarda hakemlerin yanılması ve benim aleyhime faul çalması. Rakip defans oyuncularına tavsiyem beni durdurmak için başka yol denemeleridir."