Elano'nun üzerine titriyor

Galatasaray Başkanı Polat, İngiltere önünde Brezilya milli forması altında göz dolduran performans ortaya koyan Elano Blumer için futbol şubesinin harekete geçmesini istedi. Yıldız oyuncuya yakın ilgi gösterilecek

Salı 17.11.2009
Son Güncelleme: Salı 17.11.2009
ABONE OL
Galatasaray Başkanı Adnan Polat yoğun gündemine bir de Elano Blumer'i aldı. Galatasaray'a geldikten sonra adaptasyon sorunu yaşayan ve bilinen futbolunu sergileyemeyen Brezilyalı futbolcunun geçtiğimiz günlerde Brezilya milli forması altındaki futbolu başkan Polat'ı da harekete geçirdi. İngiltere karşısında atılan golün muhteşem asistini yapan Elano'yu izleyen Polat'ın futbol şubesine haber gönderdiği ve Galatasaray'da neden bu şekilde verimli oynamadığının araştırılmasını istediği belirtildi. Polat'ın, "Elano çok kaliteli bir futbolcu. Brezilya milli forması ile harikalar yaratıyor. Ama Türkiye'ye alışamadı. Adaptasyon zorluğu mu yaşıyor, yoksa başka bir nedeni mi var? Sorunu varsa çözmeliyiz. Elano ile detaylı bir görüşme yapın" dediği öğrenildi.

BULUT: ARDA TATİLE GİTTİ
Öte yandan Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut, oyuncusunun Roma ile görüşmediğini açıkladı. Bulut, Arda'nın Roma'ya tatil için gittiğini belirterek, "Arda Galatasaray'ın takım kaptanıdır. Galatasaray'da hedefleri var. Zaten başkan Adnan Polat ile Arda'nın yol haritasını daha önce belirledik" diye konuştu.