1 puan büyük başarı

Christoph Daum, Beşiktaş'ın son haftalarda iyi bir çizgi yakaladığını belirterek "Bizim açımızdan zorluk derecesi yüksek bir maç. Oradan 1 puanla dönersek büyük başarı olur" diye konuştu

Çarşamba 18.11.2009
Son Güncelleme: Çarşamba 18.11.2009
ABONE OL
Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, FB TV'deki 'Teknik Analiz' programına katıldı. Enke'nin ölümüne çok üzüldüğünü ifade eden Daum, "Hem kendi adıma hem de Fenerbahçe adına Almanya'ya gittim. Çok büyük bir futbolcuyla vedalaştım. Üzgünüm ama belki de bu hem Alman hem de Türk halkı için bir şans. Çünkü depresyonun bir hastalık olduğunu ve çözüm bulunması gerektiğini kabul etmemiz gerekiyor" dedi. Beşiktaş ile ilgili kendi ağzından çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten Alman teknik adam, bu sezon Beşiktaş'la ilgili sadece bir Alman gazetesine röportaj verdiğini, orada da siyah-beyazlılara övgüler yağdırdığını söyledi. Beşiktaş'ın son haftalarda iyi bir çizgi yakaladığının altını çizen tecrübeli çalıştırıcı "Oynadığı futbola bakarsak çok iyi organizasyon yapıyorlar. Nihat ve Bobo daha fazla katkı vermeye başladı. Bizim için zorluk derecesi yüksek bir maç olacak. Oradan puanla dönmek büyük başarı olur." dedi.

GÜİZA&LUGANO HAZIR DÖNER
Daum milli takımlardan dönen futbolcuların lig maçlarında iyi bir performans sergilediğini de belirterek "Her futbolcu milli takımdan hazır gelir. Dinlenme sırası kısa olsa da iyi bir formla gelir. Güiza ve Lugano sağlam dönerlerse inanıyorum ki iyi oynayacaklar" şeklinde konuştu.