"Galatasaray'dan teklif aldım"

Çarşamba 18.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 18.11.2009 15:36
ABONE OL
Bursaspor'un genç futbolcusu Volkan Şen, sezon başında Galatasaray'dan teklif aldığını söyledi.

Volkan, "Önceliğim Bursaspor. Kulübüm izin verirse 4 büyük takımdan birinde oynamak isterim.'' derken, Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'na yaptığı açıklamada, ''Sezon başında Galatasaray'dan teklif almıştım; ama şu anda var mı bilmiyorum. A Milli Takım'a seçilmeyi bekliyordum, ama olmadı. Önümüzdeki dönemde milli takımda yer almak için elimden geleni yapacağım. Uzun vadede İngiltere Premier Lig ya da İspanya La Liga'da oynamak isterim." dedi.

Haftasonu oynanacak Gaziantep maçını değerlendiren Şen, ''Cumartesi günü Gaziantepspor'la yapacağımız maç bizim ligdeki yerimizi belirleyecek O nedenle kazanmamız gerekiyor. Futbola ilk başladığım da hayalim Bursaspor'da oynamaktı. Bu hayali gerçekleştirdik. Bursaspor'un şimdiki konumu bizi mutlu ediyor. Bu durum geçici olmamalı, kalıcı olacaktır. Herkes Bursaspor'un ne kadar büyük bir takım olduğunu biliyor.'' diye konuştu.


HER İKİ KANATTA DA RAHATLIKLA OYNAYABİLİRİM

Her iki kanatta da oynayabileceğini dile getiren Volkan Şen, aslında futbola forvet arkasında serbest adam pozisyonunda başladığını da belirterek, ''Merinosspor'da oynarken, sol tarafta oynamaya başladım. Başta, biraz zorlandım, ama sonra alıştım. Sonrasında sağ tarafa geçtim. Tabii solda oynarken daha rahatım ama oynadığım her mevkide başarılı olduğumu düşünüyorum. Nerede görev alırsam görevimi en iyi şekilde yaparım.'' dedi.

Futbolunu her geçen gün daha da geliştirdiğini belirten Volkan Şen, ''İsmimim büyük takımlarla anılması beni çok mutlu ediyor. Tam bir motivasyon kaynağı oluyor benim için. Transferimle ilgili kararı başkanım ve teknik direktörüm verecektir. Ben burada Bursaspor için mücadele ediyorum. İlk etapta burada benden beklentileri yerine getirmek istiyorum. Ama kulübüm izin verirse giderim.'' diye konuştu.

4 BÜYÜK TAKIM ARASINDA AYRIM YAPMIYORUM

Türk futbolunun önde gelen büyük takımları arasında seçim yapmadığını da belirten Volkan Şen, ''Nerede forma giyebileceksem oraya gitmek isterim. 4 büyük takımdan hangisi benim için uygun olacaksa orada oynamak isterim. Benim önceliğim oynayabileceğim takıma gitmek. Hedeflerim arasında Avrupa'ya gitmek de var. İngiltere Premier Ligi ya da İspanya'da La Liga'da oynamak istiyorum.'' dedi.

Volkan Şen, geçen sezon Galatasaray'dan teklif aldığını da belirterek, ''Bu sezon yeni bir teklif var mı bilmiyorum. Ama gelirse kulübüm değerlendirir. Hedeflerim arasında A Milli Takım'da da oynamak var. Bu sene seçilmeyi bekliyordum, ama kısmet değilmiş. Önümüzdeki dönemde milli takımda oynamayı bekliyorum.'' diyerek sözlerini tamamladı.