Ofsaytı Santos delecek

Daum, özellikle Beşiktaş savunmasının ofsayt taktiğini delmek için geriden daha hızlı çıkan Andre Santos'u ilk 11'de tercih ediyor

Perşembe 19.11.2009
Son Güncelleme: Perşembe 19.11.2009
ABONE OL
Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, dünkü idmanda derbide oynatmayı planladığı 11'i denedi. Alman teknik adam, Volkan Demirel ve Volkan Babacan'ın idmanda yer almaması nedeniyle Mert'i kaleye koydu. Geri dörtlüde Gökhan, Önder, Deniz ve Roberto Carlos'u oynatan Daum, önlerinde Cristian-Emre ikilisine, sağda Mehmet Topuz, solda Andre Santos, ortada Alexönde ise Kazım'a görev verdi. Tecrübeli çalıştırıcının, dün oynattığı 11'e sadece Mert'in yerine Volkan Demirel, Deniz'in yerine de Lugano'yu monte etmesi bekleniyor. Bu durumda Galatasaray derbisinden farklı olarak sadece cezalı Bilica'nın yerine Önder, Vederson'un yerine de Andre Santos kadroya girecek.

HIZLI ÇIKIŞLA VURACAK
Daum'un Beşiktaş'ın çok sık ofsayt taktiği uygulaması nedeniyle, orta sahadan defansın arkasına adam sarkıtmak istediği, bu nedenle de Vederson'un yerine Santos'u sahaya sürerek onun hızlı çıkışlarından faydalanacağı ifade edildi.