Avrupa Ligi hakemleri açıklandı

Cuma 20.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Cuma 20.11.2009 14:46
ABONE OL
Türkiye'yi UEFA Avrupa Ligi'nde temsil eden Fenerbahçe ve Galatasaray'ın gruplarındaki beşinci maçları yönetecek hakemler açıklandı.

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda mücadele eden Fenerbahçe'nin 2 Aralık Çarşamba günü FC Twente ile deplasmanda oynayacağı maçta İspanya Futbol Federasyonu'ndan Cesar Muniz Fernandez düdük çalacak. Enschede kentindeki De Grolsch Veste Stadı'nda ve TSİ 20.00'de başlayacak karşılaşmada, Fernandez'in yardımcılıklarını Jose Fernandez Miranda ve Javier Novoa Robles yaparken, maçın ilave yardımcı hakemleri Carlos Clos Gomez ve Antonio Mateu Lahoz, dördüncü hakemi ise Carlos Delgado Ferreiro olacak.

UEFA Avrupa Ligi F Grubu'nda yer alan Galatasaray'ın 3 Aralık Perşembe günü Panathinaikos'la yapacağı karşılaşmayı ise Hırvatistan Futbol Federasyonu'ndan Ivan Bebek yönetecek. Ali Sami Yen Stadı'nda saat 22.05'te başlayacak mücadelede, Bebek'in yardımcılıklarını Tomislav Petrovic ve Tomislav Setka yapacak. Maçın ilave yardımcı hakemleri Marijo Strahonja ve Damir Batinic, dördüncü hakemi ise Ante Vucemilovic-Simunovic (Jr) olacak.