Demirören: Kazanmalıyız

Almanya'dan döner dönmez Ümraniye'ye giden Beşiktaş Başkanı, teknik direktör Denizli ile özel bir görüşme yaptı

Cuma 20.11.2009
Son Güncelleme: Cuma 20.11.2009
ABONE OL
Tedavi amaçlı gittiği Almanya'dan önceki gün dönüp soluğu Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde alan Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, teknik direktör Mustafa Denizli ile gerçekleştirdiği zirvede "Kazanmak zorundayız" mesajı verdi. Takıma çok güvendiğini belirten Demirören, "Son dönemde yaşanan olaylarla çok yıpratıldık. Hepimizin morale ihtiyacı v a r . Fenerbahçe maçını kazanmamız lazım. Bu konuda size güveniyorum. Bunu başaracağınıza inanıyorum. 3 puanı alıp zirve yolunda iddiamızı artıralım. Şu zorlu dönemde bana verebileceğiniz en güzel hediye galibiyet olur" dedi. Mustafa Denizli'nin de başkana takımla ilgili ayrıntılı bilgi verdikten sonra "Merak etme başkan, bu maç hepimiz için büyük önem taşıyor. Fenerbahçe'yi yenip yolumuza devam edeceğiz. Ligdeki yükselişimizi sürdüreceğiz" karşılığını verdi. Bu arada tecrübeli çalıştırıcının, futbolcuların derbi öncesi ödeme beklentilerini de Demirören'e ilettiği, başkanın bugün paraların yatırılacağını söylediği öğrenildi.

DERBİDEN UNUTULMAZ FOTOĞRAFLAR

SİZ DE DEV DERBİYİ YORUMLAYIN

ANKET - SİZCE DERBİYİ KİM KAZANIR?


Denizli solu kapattı!
Mustafa Denizli, Fenerbahçe maçında bir ilki denemeye hazırlanıyor. Sağda Toraman-Ekrem ikilisiyle derbiye çıkacak olan siyah-beyazlı teknik adam, solda da yine iki defansif ağırlıklı isim İ.Üzülmez-İsmail'e görev verecek. Bileğindeki sorun nedeniyle dün takımla çalışmayan İsmail'in, özel bantla sahaya çıkabileceği gelen haberler arasında.

Kaptan taraftara seslendi
Beşiktaş kaptanı İbrahim Üzülmez, taraftara çağrıda bulunarak, destek istedi. Özellikle biletlerin satışa çıktığı ilk gün fazla ilgi görmemesine şaşırdığını belirten Üzülmez, "Gün destek olma günüdür. Fenerbahçe karşısında bizim en büyük gücümüz taraftarımız olacaktır. Olay çıkarmadan bize sonuna kadar destek vereceklerine inanıyorum" dedi.