Günün içinden

Cuma 20.11.2009
ABONE OL
Ivankov bıraktı
BURSASPOR'un 34 yaşındaki tecrübeli kalecisi Dimitar Ivankov, Bulgaristan Milli Takımı'nı bıraktığını açıkladı. Önceki gün Malta ile oynanan hazırlık karşılaşmasının ardından milli takıma veda eden Ivankov, "Artık gençlerin önünü açmak lazım. Bu son kararım" diye konuştu. Ivankov, 1999 yılında ilk kez giydiği Bulgaristan formasıyla 62 maça çıkmıştı.

H1N1 grip toplantısı

FUTBOL Federasyonu Sağlık Kurulu Başkanı Prof.Dr. Ömer Taşer, bugün İstanbul'da basın toplantısı düzenleyecek. TFF'den yapılan açıklamaya göre, H1N1 virüsü ve bu konuda TFF'nin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verecek olan Prof. Dr. Taşer'in basın toplantısı, federasyonun İstinye'deki merkezinde saat 10.00'da başlayacak.

Bir ölüm daha!

BİRLEŞİK Arap Emirlikleri'nden (BAE) Al Nasr takımında forma giyen forvet oyuncusu Salem Saad, antrenman yaptığı sırada kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Al Nasr Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre, antrenman yaptığı sırada sahada yere yığılan 31 yaşındaki futbolcu Saad, hastaneye kaldırıldı. Hastaneye getirildikten kısa süre sonra hayatını kaybeden Saad'ın, kalp krizi nedeniyle öldüğü belirtildi.

Grip var, kapalıyız!

ESKİŞEHİR'DEKİ Atatürk Kapalı Yüzme Havuzu, domuz gribi nedeniyle 23 Kasım Pazartesi gününe kadar kapatıldı. Domuz gribi nedeniyle kent merkezindeki okullar ve dershaneleri 23 Kasım Pazartesi gününe kadar tatil eden Eskişehir Valiliği, Atatürk Kapalı Yüzme Havuzu'nu da bu tarihe kadar kapattı.

Gine'de herkes kovuldu

GÜNEY Afrika'da düzenlenecek olan 2010 Dünya Futbol Şampiyonası'na katılmayı başaramayan Gine Milli Futbol Takımı, Spor Bakanı Fodeba İsto Keira tarafından ağır şekilde cezalandırıldı. Takımın başarısızlığını sindiremeyen Gineli Bakan Fodeba İsto Keira şimdi de milli takımın tüm futbolcularını takımdan kovduğunu, bu futbolcuların bir daha milli takıma çağrılmayacağını açıkladı.