'Kalıcı olacağım'

F.Bahçe'ye mükemmel bir gol atan Fink, SABAH'a yaptığı açıklamada Beşiktaş'tan ayrılmayı düşünmediğini belirterek "Ayrılmaya değil kalıcı olmaya geldim" dedi

Pazartesi 23.11.2009
ABONE OL
Attığı muhteşem golle, Fenerbahçe'nin gardını düşüren Alman futbolcu Michael Fink, Beşiktaş'tan ayrılmayı kesinlikle düşünmediğini söyledi. Yabancı kontenjanı nedeniyle gönderileceği dedikodularına aldırmadığını ifade eden Fink, "Ben bana verilen her görevi elimden gelenin en iyisini yaparak yerine getirmeye çalışıyorum. Derbide görevim Alex'i durdurmaktı. Bunun yanında takıma ofansif olarak destek vermeye çalıştım. Almanya'da buna benzer goller atıyordum. Bence de çok güzel bir gol oldu. Unutulmayacak gollerim arasındaki yerini aldı. Sonuç olarak sadece 3 puan kazandık. Ama moralimiz üst seviyeye geldi. Biz iyi bir takımız ve daha iyi olacağız" dedi.

DELGADO'DAN HABERİM YOK
Fink, Delgado'nun durumundan herhangi bir haberi olmadığını da belirterek "Beşiktaş'a ayrılmak için değil kalıcı olmak için geldim. Gösterdiğim performansla da takımda yer almayı hak ettiğimi düşünüyorum. Burada uzun yıllar kalıp şampiyonluklar yaşayacağıma inanıyorum. Ayrıca İstanbul'da da çok mutluyum" diye konuştu.