Kasımpaşa'da büyük sevinç

Pazartesi 23.11.2009 00:00
ABONE OL
Turkcell Süper Lig'de son haftalarda aldığı puanlarla yükselen bir grafik yakalayan Kasımpaşa'da, Trabzonspor karşısında alınan 3-1'lik galibiyet büyük sevinç yarattı.

Trabzonspor maçını değerlendiren Kasımpaşa Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal, bordo-mavili ekip karşısında galibiyete inandıklarını ve son dönemde oynadıkları güzel futbolla patlama yaparak kazandıklarını ifade etti.

''Kazanacağımızdan hepimiz emindik'' diyen Sidal, ''Uzun süredir güzel bir futbol ortaya koyuyorduk. Her maça 3 puan için çıktık, kaybettik, berabere kaldık, kazandık... Güzel bir maçta, güzel bir sonuçla patlama yapacağımızı biliyorduk. Trabzonspor maçında galibiyete herkes inanmıştı. Futbolcular, yöneticiler, taraftarlar, kazanacağımızdan hepimiz emindik. Tek yürek halinde birlik ve beraberlik içinde 3 puanı aldık. Takım olarak moralimiz, motivasyonumuz üst düzeye çıktı. İnşallah bu güzel oyunu, birlik ve beraberliği devam ettirerek daha üst sıralara yol alacağız'' şeklinde konuştu.

Ligin 14. haftasında Fenerbahçe ile yapacakları maçın hatırlatılması üzerine de Sidal, seyircisiz yapılacak bu mücadeleden de en az bir puan almayı hedeflediklerini kaydetti.

Lig liderinin sahasında puan kaybetmek istemeyeceğini, bu nedenle kendilerini zor bir mücadelenin beklediğini anlatan Sidal, ''Rakip Fenerbahçe, bunun bilincindeyiz. Tabii ki sahaya yine kazanmak için çıkacağız. Televizyonların karşısında maçı izleyecek sporseverlere yine güzel bir maç ve futbol izlettireceğimizi düşünüyorum. İnşallah sonucunda puan veya puanlar alan taraf biz oluruz'' şeklinde konuştu.