Fener bombayı patlattı

Salı 24.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Salı 24.11.2009 15:32
ABONE OL
Guiza ve Roberto Carlos'un devre arasında F.Bahçe'den ayrılacağı neredeyse kesinleşti. Sırp kule Zigiç ile Rumen Mutu'nun isimleri İspanya ve İtalya basınında sıkça F.Bahçe için yazılıyor.

Fakat F.Bahçe'nın transfer bombasını Kasımpaşalı Andre Moritz patlattı. Brezilyalı futbolcu ülkesinde yayım yapan Globo Esporte gazetesine öyle açıklamalar yaptı ki, kafalar karıştı.

Takvim.com.tr'nin haberine göre; Moritz, Brezilya U-16, U17 ve U19 Milli Takımlarda birlikte oynadığı Fred'in sürekli olarak kendisine Türkiye'yi sorduğunu açıkladı. Brezilya Liginin en golcü oyuncusu olan Fred'in Avrupa'ya gelmek için can attığını belirten Moritz, Fred'in Türkiye Ligi'nde oynamaya da sıcak baktığını belirtti.

Kasımpaşa'nın Brezilyalı futbolcusu Andre Moritz, Boğaz'a nazır çektirdiği fotoğrafları ve Formula1'de yer alan fotoğraflarını Fred'e gönderdiğini belirtti. Moritz bunun yanı sıra İstanbul'un gece ve gündüz yaşamıyla ilgili detayları da Fred'e aktardığını belirtti.

Globo Esporte adına İstanbul'a gelerek Andre Moritz ile röportaj yapan Victor Canedo, ısrarla Fred'in Türkiye'den hangi takımın istediğini sormasına rağmen Moritz buna cevap vermedi. Fakat Canedo yaptığı yorumda F.Bahçe'nin. Avruapa'da en çok Brezilyalıyı barındıran takım olduğuna dikkat çekip Daum'un da Brezilyalı oyuncu arattığını bu yüzden de Fred'i ancak F.Bahçe'nin isteyebileceğine değindi.