Dedehayır da gitti!

Nalga skandalı sonrasında G.Saray camiasında istifası beklenen yönetici Ahmet Dedehayır, Yiğit Şardan'ın ardından görevi bıraktı. Dedehayır'ın istifa kararı ve açıklamaları G.Saray'ın internet sitesinde yer almadı

Perşembe 26.11.2009
Son Güncelleme: Perşembe 26.11.2009
ABONE OL
Basketbol şubesindeki Cemal Nalga skandalı G.Saray'da bir yöneticinin daha istifasına sebep oldu. Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan'ın ardından bayan basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Ahmet Dedehayır da istifa ettiğini açıkladı. Cemal Nalga skandalıyla herhangi bir ilgisinin olmadığını vurgulayan Dedehayır, "Bu olayla yakından uzaktan hiçbir ilgim, bilgim ve sorumluluğum olmadığı halde, Galatasaray'ın yüce menfaatleri için ve sayın başkanımıza daha rahat bir çalışma ortamı sağlamak amacıyla görevimden ayrılıyorum'' dedi. Dedehayır'ın istifa kararı ve görüşlerinin Galatasaray Kulübü'nün resmi internet sitesinde yer almaması ise dikkat çekti.

HATA BİZİM DEĞİL
Galatasaray, ULEB'e sezon başında 4 numara olarak bildirilen Hüseyin Göksenin Köksal'ın, Azovmash maçında 5 numara ile sahaya çıkması ve istatistiklerde de 4 numara görünmesi hakkında bir açıklama yaptı. Genç basketbolcunun resmi maç kağıdında da 5 numara ile yazıldığı ve ortadaki yanlışlığın kulüpten kaynaklanmadığı belirtildi.