Güneş ve yıldızları

FC Seul kulübünün internet sitesinde "Trabzonspor ile anlaştığını açıklayan Şenol Güneş, Kore'de 2 yıldır beraber çalıştığı üç futbolcuyu da bordo-mavili formayı giydirmek istiyor

Perşembe 26.11.2009
Son Güncelleme: Perşembe 26.11.2009
ABONE OL
Broos ile yolları ayıran ve Şenol Güneş ile resmi sözleşmeyi imzalamak için gün sayan Trabzonspor yönetimine iyi haber Kore'den geldi. İki yıldır çalıştırdığı FC Seul kulübünün resmi internet sitesinde bir veda mektubu yayınlayan Güneş, Trabzonspor'un teklifini kabul ettiğini ve takımdan ayrılacağını bildirdi. Güneş mesajında ayrıca "Ayrılıyorum fakat taraftarları ve Seul'da geçirdiğim günleri asla unutmayacağım" dedi.

İKİ FORVET BİR ORTA SAHA
Tecrübeli teknik adamın FC Seul'dan üç öğrencisini de beraberinde getirmeyi planladığı öğrenildi. İşte Şenol Güneş'in transfer listesindeki isimler: Dejan Damjonovic: Karadağlı forvet 28 yaşında. 1.87 cm boyunda. İki sezondur Şenol Güneş ile çalışıyor. Jung Jo-Gook: 25 yaşındaki Koreli forvet 1.85 cm boyunda. 5 sezondur FC Seul forması giyiyor. Ki Sung Yong: 20 yaşındaki Koreli orta sahada görev yapıyor. 2006'dan beri FC Seul kadrosunda. 3 yabancıyla anlaşılması halinde Sylva, Song ve Cale gönderilecek.