Arda hariç herkes gider

Takımdaki oyuncuların "Avrupa'dan teklif var" sözlerine kızan Polat'ın, Arda dışındaki her futbolcu için pazarlık masasına oturacağı öğrenildi

Pazartesi 30.11.2009
Son Güncelleme: Pazartesi 30.11.2009
ABONE OL
Galatasaray'da Bursaspor yenilgisi bardağı taşırırken, sarı kırmızılı yönetim, kaptan Arda Turan dışındaki transfer tekliflerini değerlendirmeye aldı. Son zamanlarda bazı futbolcuların, "Avrupa'dan teklifler var ama henüz karar vermedim tarzındaki konuşmalarından rahatsız olan yöneticilerin Galatasaray'da oynayan her futbolcu için masaya oturma kararı aldığı öğrenildi. Bu tarz açıklamalar nedeniyle takımın konsantrasyonunun bozulduğunu düşünen başkan Adnan Polat ile teknik direktör Frank Rijkaard'ın bayram sonrası biraraya gelerek durum değerlendirmesi yapacakları kaydedildi.

FORVETE CİDDİ TAKVİYELER
Basketbolda Cemal Nalga skandalı sonrası arka arkaya patlak veren olaylar ve ligde alınan kötü sonuçlar nedeniyle keyfi iyice kaçan Adnan Polat, Hollandalı teknik adamla devre arasındaki transfer stratejisini belirleyecek. 4-5 futbolcuyla devre arasında yolları ayırmayı planlayan yönetim, özellikle defansa ve forvete önemli takviyeler yapmayı planlıyor. Bursaspor'dan Sercan Yıldırım ile prensipte anlaşan Galatasaray, gurbetçi futbolcular Hamit ve Halil Altıntop kardeşlerle de daha önce aralarında söz kesmişlerdi.