Dev operasyon

Pazartesi 07.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 07.12.2009 09:40
ABONE OL
Güiza, Kazım ve Önder'in bileti, teklif gelmesi halinde kesin olarak kesilecek Dos Santos'un kredisi tükendi. Bilica, Bekir ve Ali Bilgin de topun ağzında.

Dev operasyon

Eskişehirspor yenilgisi, Fenerbahçe'de tüm kredileri tüketti. Yönetim, devre arasında operasyon yapmaya hazırlanıyor. Hedefteki isimler ise başta Güiza, Kazım, Önder Turacı olmak üzere Bilica, Ali Bilgin ve Bekir İrtegün. Formsuzluğu ve disiplinsizliği sabırları taşırma noktasına getiren Güiza, ciddi bir teklif gelmesi halinde devre arasında kesin olarak gözden çıkartılacak.

SINIRLARI ZORLADILAR
Fenerbahçe'yi iyice kafasında bitiren ve 'misafir sanatçı' takılan İspanyol futbolcu için Daum da yönetime olumsuz rapor verdi. Alman hoca, 'yeni santrfor alınması halinde Güiza'nın satılmasında sakınca olmadığı' yönündeki raporu yönetime iletti. 60 bin euro ceza kesilen 'Gece Kuşu' Kazım da vukuat limitini doldurdu. Uslanmaz yapısı, haşarı futbolcuya olan bakış açısını tamamen değiştirdi.

İPUÇLARINI VERMİŞLERDİ
Artık yararından çok zarar getirmeye başlayan Kazım, satış listesindeki futbolcular arasında önlerde. Gece kulüplerinin vazgeçilmez(!) ismi Önder Turacı da kendini topun ağzına itenlerden.Yönetimin, bileğinden yaralandığı gün internet sitesinden yaptığı, "Dinlenmesi gerekirken bir gece kulübünde eğlenmiş" şeklindeki açıklaması, aslında Önder hakkında ipuçları veriyor.

BUNLAR SON ŞANSLARI

Yeni transfer Dos Santos konusunda da sabırlar iyice taştı. Sahada görünmeyen, bar önlerinde ise sıkça boy gösteren sambacı, kredisini iyice tüketti. Kadro dışı bırakılması gündemde olan Santos, yaşantısına çekidüzen vermemesi halinde sezon sonunda yolcu. Adı "alemci"ye çıkan bir diğer sambacı Bilica ile birlikte kadroyu zorlayamayan Bekir ve Ali Bilgin de kara listede.