Maçın sonucuna etki edecek karar olmadı

Pazartesi 07.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 07.12.2009 14:02
ABONE OL
İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, Galatasaray karşısında genç bir kadroyla çok önemli puan aldıklarını söyledi.

Kamil Dizar, sakatlıklar nedeniyle A2 takımından takviyeler yaparak Galatasaray maçına çıktıklarını belirterek, ''Oldukça genç bir kadroyla sahaya çıktık. Bizim adımıza güzel bir maç oldu. Artık bu karşılaşma geride kaldı ve lider Kayserispor ile oynayacağımız maça hazırlanacağız'' diye konuştu.

Maçın hakemi Hüseyin Göçek ile ilgili yapılan eleştirilerle ilgili bir soruya Dizar, ''Türkiye'nin ender yetiştirdiği, düzgün bir hakem olduğunu düşünüyoruz. İyi maç yönetti. Hakemin maçın sonucuna etki edecek hiçbir kararı olmadı'' diye yanıt verdi.

Dizar, Galatasaray'a uzatmalarda golü atan Hasan Ali'nin altyapılarından yetiştiğini ve A2 takımında oynadığını belirterek, ''Sakatlıklar nedeniyle kadromuz eksik olduğu için A takıma aldık. Şu anda kadromuzda A2 takımından 5 oyuncu var'' ifadelerini kullandı.

Sakat futbolcularının tedavilerinin sürdüğünü, ancak Kayserispor maçına da yetişmelerinin zor olduğunu ifade eden Kamil Dizar, liderin karşısına da Galatasaray maçındakine yakın bir kadroyla çıkacaklarını sözlerine ekledi.