En rahat maçımdı

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, A.Gücü maçı sonrası yaşadıklarını 'a anlattı:

Salı 08.12.2009
ABONE OL
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener çok keyifli ve mutlu olduğunu belirterek, "Benim için geride kalan hafta çok güzeldi. Mutluyum gerçekten. Hep böyle devam etmesini umuyorum. Biraz da yüzümüz gülsün" dedi. Önce Şenol Güneş'i takımın başına getiren ardından da Trabzon'da geçen yoğun bir koşturma sonrası mali kongrede ibra edilen başkan Şener ve yönetimi, A.Gücü galibiyetiyle de haftayı kapatmanın keyfini yaşıyor. Maç sonrası önceki akşam İstanbul'a dönen başkan SABAH'ın sorularına yanıt verdi:
Sayın Başkan bu sezon en rahat maçınızı mı izlediniz? Neler hissettiniz A.Gücü maçında? Şenol Güneş'in ilk maçıydı. Herkes gibi ben de çok heyecanlıydım. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın puan kaybetmesi sonrası bizim mutlaka kazanmamız gereken bir maçtı. Fenerbahçe'yi baz alırsak ilk yarının son haftasında evimizde oynayacağız. Bu maçı kazanırsak ve 4 puan bilemediniz 5 puan fark ile ikinci yarıya girmiş oluruz. Bu da bizim şampiyonluk yolunda yeni bir yola girdiğimizin işareti olacaktır.

'TOLUNAY BİZİM EVLADIMIZ'
Ligde yarış her hafta farklı bir boyut kazanıyor. Bu hafta Kayserispor lider oldu. Ligde hesap kitap zamanı geldi mi? Kayserispor kazandı ve lider oldu bu çok güzel. Kendilerini tebrik ediyorum. Başlarında bizim evladımız Tolunay var. Ligdeki görüntüye bakıldığı zaman şöyle olur böyle olur diye bir hesap yapmamak lazım. Fakat zirvede kalmak tecrübesi az olan takımlar için zordur.

'FATİH TEKKE İÇİN SORUN TEK!'
Transfer haberleri Şenol Güneş'le birlikte hareketlilik kazandı. Devre arasında bir takviye mi olacak bir kaç takviye mi? Mesala Fatih Tekke... Bu konuda konuşmak için erken. Fenerbahçe ile evimizde oynayacağımız maç sonrası bu işler netlik kazanır. Şenol hocanın raporuyla hareket edeceğiz. Fatih Tekke ile bizim bir sorunumuz yok. Askerlikle ilgili bir durumu var onu çözer ise transferi hallolur.
Kulüpler Birliği Başkanı Aziz Yıldırım kızdı ve istifa etti. Ne olacak şimdi? Trabzonspor Kulübü ne düşünüyor bu konuda? Çarşamba günü Kulüpler Birliği toplantısı var. Biz Sayın Aziz Yıldırım'ın devam etmesi taraftarıyız. Aziz Başkan çok faydalı işlere imza attı. Kulüplerimizi en iyi şekilde temsil ettiğini düşünüyorum. İkna etmeye çalışacağız. İstifasını geri alır mı, bilmem ama ben açıkcası devam etmesinden yanayım.