Futbol şubesinde sorgu

Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, üst üste alınan kötü sonuçların sebebini kaptan Arda Turan ve arkadaşlarına sordu Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, üst üste alınan kötü sonuçların sebebini kaptan Arda Turan ve arkadaşlarına sordu

Salı 08.12.2009
ABONE OL
Galatasaray'daki kötü gidişe futbol şubesi el koydu. Son haftalarda alınan kötü sonuçların ardından önceki gün İstanbul Büyükşehir Belediye karşısında, +94'de alınan beraberliğin ve liderliğe yükselememenin yankılarının sürdüğü sarı-kırmızılı camiada, futbol şube sorumlusu Haldun Üstünel, dün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde bazı futbolcuları sorguya aldı. Üstünel, kaptan Arda Turan'ın yanı sıra Mehmet Topal, Mustafa Sarp ve Servet gibi Galatasaray'ın önde gelen isimlerinden, kötü sonuçların sebeplerini öğrenmek istedi. Futbolculardan Üstünel'e "Güvenimizi kaybetti" cevabı geldi.

ŞAMPİYONLUK SÖZÜ
Futbolcular, daha önce Rijkaard'ın söylediği gibi takımın güvensizliğine vurgu yaparak, "Kazanmaya başladığımızda tekrar özgüvenimizi buluruz. Merak etmeyin takımı bu duruma biz getirdik, düzeltecek de biziz" dedi ve Üstünel'e şampiyonluk sözü verdi.