Gökhan Zan İngiltere'de

Galatasaray'ın milli oyuncusu Gökhan Zan tedavi amacıyla İngiltere'ye gitti. Gökhan Zan, 3-4 haftalık bir tedavi sürecinin ardından Türkiye'ye döneceğini ancak yaklaşık 2 ay sahalardan uzak kalacağını söyledi.

Salı 08.12.2009 00:00
ABONE OL
Galatasaray ve A Milli Takım'ın başarılı savunma oyuncusu Gökhan Zan, tedavi amacıyla İngiltere'ye gitti. Galatasaray'ın Panathinaikos'la oynadığı UEFA Avrupa Ligi maçında omzundan sakatlanan ve oyundan çıkmak zorunda kalan Gökhan Zan, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nden Londra'ya hareket etti.

Türk Hava Yolları'na ait tarifeli bir uçakla Londra'ya giden Gökhan Zan, havalimanında basın mensuplarına yaptığı kısa açıklamada, omzundaki sakatlık nedeniyle tedavi amaçlı İngiltere'ye gittiğini ve yaklaşık 3-4 hafta Londra'da kalacağını söyledi. Gökhan Zan, iyileşme sürecinin ise 2 ayı bulacağını ifade etti.

Bu arada Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin de Türk Hava Yolları'na ait tarifeli bir uçakla Fransa'nın başkenti Paris'e gitti. Havalimanında Gökhan Zan ile birlikte geldiğini söyleyen Adnan Sezgin, basın mensuplarının ısrarlı sorularını ise yanıtsız bıraktı.