Yorumu 90'a takanlar

Salı 08.12.2009
Son Güncelleme: Salı 08.12.2009
ABONE OL
AHMET ÇAKIR (ZAMAN) - Abdullah Avcı'nın eldeki oyuncularla en etkili hamleleri yapmasına Rijkaard etkili karşılık veremedi. Her geçen dakika takım oyundan düştü ve üst üste iki pas bile yapamayıp 'şimdi gol yiyecek' korkusu içinde dakikaları geçirmeye başladı.

ERDOĞAN ŞENAY (MİLLİYET) - Alex sahada gölgelik gibi dolaştıkça F.Bahçe'nin kazanma şansı yerlerde sürünüyor kısacası... Eskişehir'e gelince; tempolu oyun, iki klas gol, orkestralı çağdaş bir tribün ziyafetini geceye sundukları için alkışlamak gerekir Es-Es'leri...

GÜRCAN BİLGİÇ (SABAH) - Maçın sonucu için Beşiktaşlılar üzülsünler fakat kızmasınlar. Kötü oynayıp kazandıkları maçları düşünüp, futbolun cilvesine dert yansınlar.

OSMAN ŞENHER (POSTA) - Sen son 20 dakika disiplin gösterisi yapıp Keita gibi yıldızı oyuna alırsan onu küstürürsün. Rijkaard'ın G.Saray'a katkısı olduğunu göremiyorum.

ÖMER GÜVENÇ (AKŞAM) - Diyarbakır, maddi- manevi zor ayakta duran bir takım. Futbolcular aylardır para alamıyor. Bu şartlarda Beşiktaş gibi bir takıma, hem de İstanbul'da direnebiliyorlarsa, onları alkışlamak lazım.

YALÇIN TÜRK (FANATİK) - Kazım ölümden dönüyor. Önder bileğini kesiyor. Daum ve ekibi seyrediyor. Çanlar da artık Alman hoca için çalıyor. Bu kaos ortamı yok edilmezse bırakın şampiyonluğu, ilk 4'ü bile zor bulurlar.