Alex'ten Yıldırım'a ince mesaj

Fenerbahçe kaptanı Alex, "Aldığımız 3 mağlubiyeti de hak ettik. Bahaneyi orada burada aramanın mantığı yok" diyerek adeta Yıldırım'a göndermede bulundu

Çarşamba 09.12.2009
Son Güncelleme: Çarşamba 09.12.2009
ABONE OL
Fenerbahçe kaptanı Alex de Souza, Başkan Aziz Yıldırım'ın hakemlerle ilgili şikayetlerine gönderme yaparcasına mesajlar verdi. Zor bir dönem geçirdiklerini ifade eden Brezilyalı "Son 3 haftada 3 mağlubiyet aldık. Bu mağlubiyetlerin hepsi de haklı mağlubiyetler oldu. Fakat bu kötü gidişten dönmek bizim elimizde. Çalışmamız gerekiyor. Son 1 ay içerisinde galibiyetimiz neredeyse yok. Artık galibiyet serisine başlamalıyız. Bahaneyi orada burada aramanın mantığı yok. Kendimizin sorumlu olduğunu düşünüp, saha içinde çalışıp, Ankaragücü maçıyla yeniden çıkışa geçmek istiyoruz" dedi.

TAKIMDA SORUN VAR
Alex, takımda bazı problemler olduğunu da itiraf ederek "Küçüklü büyüklü problemler insanın olduğu her yerde olacaktır. Bunları içimizde konuşarak, toplantılar yaparak çözeceğimize inanıyorum. Futbolda özellikle 2-3 hafta kazanamıyorsanız bu demek oluyor ki sıkıntılar var. Bunları çözmeye başladığımız andan itibaren de galibiyetler alacağız. Kazanamayınca da doğal olarak problemler çoğalır, büyür. Bizim yapmamız gereken; çalışacağız, inanmaya devam edeceğiz. Son 3 haftada 3 mağlubiyet alsak da ligin zirvesinde yola devam ediyoruz. Daha önceki dönemlerden ders alıp Ankaragücü karşısında iyi maç çıkarıp, taraftarlarımıza mutluluk yaşatmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.