Tello dönüm noktasıydı

Denizli, Tello'nun atamadığı golün maç için bir dönüm noktası olduğunu belirterek, "Kalemize 3-4 defa geldiler ve 2 gol attılar. Artık önümüzde lig ve kupa var. Golcü olduğumuzu herkes görecek" dedi

Çarşamba 09.12.2009
Son Güncelleme: Çarşamba 09.12.2009
ABONE OL
Mustafa Denizli , "Grupta kuralar çekildiği zaman, Manchester United favoriydi. Geriye dönüp baktığımızda 4 puan aldık. Bunun 3'ü Manchester ve 1'i de Wolfsburg'dan. Esasında gruba baktığımız zaman 5 maçta kazanabileceğimiz pozisyonlar geldi. Biri hariç 5 maçı da 3 puanla bitirebilirdik" dedi. Denizli şöyle konuştu: "Kalemize 3-4 defa geldiler ve 2 gol attılar. Oyunun dönüm noktası Tello'nun pozisyonuydu. CSKA 1-0'da herşeyini kaybederdi. İlk yarıda kontrollü oynamak mecburiyetindeydik. Bu oyun şeklinde gol bulursak ilerleyen bölümlerde çok rahat olacaktık. 1-0'ı düşünmedik. 1-0'dan sonra bu oyun 2'ye 3'e giderdi. Enteresan bir maç oldu. Tello'nun pozisyonu çok önemliydi. Gitse, kırmızı kart ve penaltıya gidebilirdi. Ama tercihini öyle kullandı. Söyleyebilecek birşey yok. Taraftar da takımının oyunundan ve isteğinden mutlu oldu. Olmayınca, olmuyor."

*MAÇTAN KARELER İÇİN TIKLAYINIZ...

OCAK'TA TAKVİYE YOK
Mustafa Denizli, Ocak ayında takviye ile ilgili bir soruya, "Devre arasında transfer söz konusu değil" yanıtını verirken, "Pozisyonlar kaçabilir. Önümüzde iki yolumuz kaldı. Biri lig, biri de kupa. Burada Beşiktaş golcü mü, değil mi göreceksiniz. Her maçta kullanabileceğimiz futbolcularımız var" diye konuştu. Denizli son olarak Ocak ayında dönmesi beklenen Delgado ile ilgili de "Delgado'nun dönüşüyle ilgili olarak hangi yabancının gönderileceğinin değerlendirmesini yapıyorum. Henüz karar vermedim" dedi.