Yine Göçek gelsin!

G.Saraylılar'ı çileden çıkartan hakem Hüseyin Göçek'e G.Saray Başkanı Adnan Polat kol kanat gerdi ve "Biz önce kendi oyunumuza bakalım" dedi

Çarşamba 09.12.2009
Son Güncelleme: Çarşamba 09.12.2009
ABONE OL
İstanbul BŞB, karşılaşmasının ardından teknik direktör Frank Rijkaard ve Galatasaraylı futbolcuların eleştiri yağmuruna tuttuğu hakem Hüseyin Göçek'e sarı-kırmızılı kulübün başkanı Adnan Polat sahip çıktı. Yönetim kurulundaki arkadaşlarını hakemler ve federasyonla ilgili açıklama yapmamaları yönünde uyaran Adnan Polat'ın, "Herkes gibi hakemler de maalesef hatalar yapıyor. Hüseyin Göçek de bizim maçta yaptı. Futbol Federasyonu isterse Hüseyin Göçek'i bizim ilk maçımıza da verebilir. Hakemlerin art niyetli olduğuna inanmıyorum" dediği öğrenildi.

İYİ TOP OYNAMIYORUZ!
Son 3 haftada yaşanan 7 puan kaybın faturasını futbolculara kesen
Galatasaray Başkanı'nın futbol şubesi sorumlusu Haldun Üstünel ile yaptığı görüşmede, "Kendimize bakalım. İyi top oynadığımız söylenemez. Bu kadroyla maçın son dakikalarına tek farklı önde girmemiz bizim problemimiz. Bu problemi önce kendi aramızda çözelim. Devrenin kalan iki maçında hataya yer yok" dediği belirtildi.