Trabzonspor'a Rus kuşatması!

Fatih Tekke ve Gökdeniz'in başarısı Rus takımlarının iştahını kabarttı! Gökhan, Selçuk, Tayfun ve Sylva'ya teklif var

Perşembe 10.12.2009
ABONE OL
Fatih Tekke'yi Zenit'e, Gökdeniz'i ise Rubin Kazan'a satan Trabzonspor, iki yıldızının Rus Ligi'nde başarılı performansları sonrasında Rus kulüplerinin gözdesi oldu. Sezonun sona erdiği Rusya'da transfer için çalışmalarını sürdüren kulüp yönetimlerinin, Trabzonspor'a Gökhan Ünal, Selçuk, Tayfun ve kaleci Slyva'nın fiyatını sordukları öğrenildi. Başkan Sadri Şener'in, "Bizim takımımızda yer alan 4-5 futbolcuya da çok ciddi transfer teklifleri var. Ama biz büyük takım olduğumuz için asla bunları satmayacağız" açıklaması da Rus takımlarından gelen teklifleri vurgulamak için yaptığı gelen haberler arasında.

GÜNEŞ, SERKAN'I ÖVDÜ

Bu arada Serkan Balcı'ya övgüler yağdıran Şenol Güneş, "O sadece çok yönlü bir futbolcu değil, çok çalışkan ve son ana kadar mücadele edebilen biri" dedi.

SOLAN YÜZLERE 'GÜNEŞ' DOĞDU
Şenol Güneş dönemi ile birlikte Trabzonsporlu oyuncuların da söylemleri değişmeye başladı. Bordo-mavililerin orta sahadaki vazgeçilmez isimlerden Selçuk İnan, iddialı konuşarak, "Ligi ilk 3 takım arasında bitireceğiz, şampiyonluk ümitlerimiz de sürüyor. Türkiye Kupası'nı müzemizi götüreceğiz" dedi.