Aklınızı başınıza alın

Cumartesi 12.12.2009 00:00
ABONE OL
Dün akşam bu üç futbolcuyu kulüp binasına çağıran başkan kulak çekti!.. Güiza'ya: Yabancı basına konuşma. Bilica'ya: Özel hayatına dikkat et. Alex'e: Gerçek bir lider gibi davran.

Hepsiyle tek tek konuştu

Fenerbahçe'de kötü gidişe el koyan başkan Aziz Yıldırım, dünkü idmandan sonra Güiza, Bilica ve Alex'i kulüp binasına çağırarak kulak çekti! Yıldırım, odasında tek tek kabul ettiği üç futbolcuyla tercümanlar vasıtasıyla özel olarak birer görüşme yaptı. Önce Güiza'yla görüşen başkan,

İspanyol futbolcuya, "Yabancı basına röportaj vermeyi bırak artık. 'Ayrılacağım' yönündeki haberler takıma zarar veriyor. Daum da biz de sana güveniyoruz. Kendini toparla ve takıma fayda sağla" dedi.

Kazım ve Santos sırada

Ardından gece alemleriyle adı sık sık gündeme gelen Bilica'yı odasına çağıran Yıldırım, sambacıya ise şu uyarıyı yaptı: "Aynı yaşam tarzında ısrarcı olursan gözünün yaşına bakmam. Fenerbahçe'de oynadığını sakın ve sakın unutma." Bilica, başkana bu konuda söz verip odadan çıkarken, Alex de Yıldırım'dan nasibini aldı: "Sen bu takımın liderisin. Gerçek bir lider gibi davran. Arkadaşlarını uyar. " Yıldırım'ın Kazım, Santos ve Vederson'la da konuşacağı öğrenildi.