Ömer Aşık şoku

Antalya BŞB'nin 2.16'lık devi Femerling'le çarpışan F.Bahçe Ülker'in milli pivotunun köprücük kemiği kırıldı. Ömer Aşık kendisini taşıyan ambulansın da kaza yapması üzerine hastaneye taksiyle yetişebildi

Pazar 13.12.2009
Son Güncelleme: Pazar 13.12.2009
ABONE OL
Fenerbahçe Ülker'de Ömer Aşık şoku yaşanıyor. Dün Beko Basketbol Ligi maçında Antalya Büyükşehir Belediye'nin pivotu Patrick Femerling'le çarpışan ve sol köprücük kemiğinde parçalı kırık tespit edilen milli devin sahalara dönüşünün, en az 2 ayı bulabileceği belirtildi. Antalya'daki karşılaşmanın 4. dakikasında 2.16'lık Alman devi Femerling'in perdelemesine takılan Ömer, acı içinde kenara geldi. Köprücük kemiğinde kırıktan şüphe edilen genç pivotu hastaneye götüren ambulans, salondan ayrıldıktan sonra 20 metre ileride bir halk otobüsü ile çarpıştı. Ömer Aşık bunun üzerine taksi ile Özel Yaşam Hastanesi'ne yetiştirildi.

EN AZ İKİ AY YOK!
Röntgen sonucunda köprücük kemiğinde kırık tespit edilen 23 yaşındaki yıldız, hemen İstanbul'a döndü. Bıçak altına yatmasına karar verilen Ömer, dün gece Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde Profesör Dr. Ömer Taşer tarafından ameliyat edildi. Omzuna vida takılan ve yarın taburcu olacak genç pivot, en az iki ay parkelerden uzak kalacak.