Arda büyütülüyor!

Galatasaray Başkanı, kaptanlığa getirdiği oyuncusu hakkında, "22 yaşında böyle bir sorumluluk aldığında, bazı sıkıntılar yaşanabilir. Arda hem çok büyütülüyor, hem de çok eleştiriliyor" dedi

Pazartesi 14.12.2009
Son Güncelleme: Pazartesi 14.12.2009
ABONE OL
Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Kanaltürk televizyonunda yayınlanan Telegol programında önemli açıklamalar yaptı. Kaptanlığa getirdiği Arda Turan'a övgüler yağdıran Polat, "Ancak 22 yaşında böyle bir sorumluluğun ya da yükün altına girildiğinde, bazı sıkıntılar yaşanabilir. Arda hem çok büyütülüyor, hem de çok fazla eleştiriliyor. Onun kaptanlığından ve futbolculuğundan şüphem yok" dedi. Futbol takımının kendisini biraz hayal kırıklığına uğrattığını itiraf eden sarı-kırmızılı başkan, "Ben daha yüksek beklenti içindeydim. İlk yarıyı 40 puanla tamamlarız diye düşünmüştüm. Bu kadroyla daha başarılı sonuçlar almalıydık" diye konuştu.

"BİZDE TRANSFER BİTMEZ"
"
Yine de bu sezon şampiyonluğun en büyük adayıyız" ifadesini kullanan Polat, yıldız transferleri Elano için, "Ben, onun profesyonelliğini ve futbolculuğunu tartışmıyorum. Daha iyi olacak" iddiasında bulundu. Galatasaray Başkanı Polat son olarak "İlk yarı bitince teknik heyetle bir değerlendirme toplantımız olacak. Onların raporunu bekliyoruz. Tabii ki Galatasaray'da transfer bitmez" derken, Süper Lig'de yabancı hakeme karşı olduğunu dile getirdi.