Carlos sevinci

Roberto Carlos'un Fenerbahçe'den ayrılacak olması vatandaşı Santos'u mutlu etti. Sambacı, "Forma şansı bulacağım. Sol bek artık benim" dedi

Pazartesi 14.12.2009
Son Güncelleme: Pazartesi 14.12.2009
ABONE OL
Roberto Carlos'un Ankaragücü maçının ardından Fenerbahçe'den ayrılacağını kendi ağzından açıklaması, vatandaşı Andre Santos'u sevince boğdu. Brezilya basınına konuşan Santos, "Carlos eve dönüyor. Böylece ben de gerçek pozisyonumda oynama şansı bulacağım. Sol bek artık benim" ifadesini kullandı. Fenerbahçe'yi son günlerde sarsan ve Avrupa medyasında da geniş yer bulan 'seks skandalı'nda da adı geçen Santos, ülkesindeki gazetecilere şu açıklamayı yaptı:

"KAZIM'I SEVMİYORLAR"
"Ben böyle bir partiye katılmadım. Oynadığım takımlarda hiç sorun çıkarmadım. Her şey Kasımpaşa maçını kaybettiğimiz akşam eşim, Kazım ve ailesi ile yemeğe gitmemizle başladı. O akşam takım arkadaşlarım maçtan 3-1 yenik ayrıldılar. Türkiye'de gazeteciler bence Kazım'ı sevmiyorlar ve bu yüzden bu haberleri yapıyorlar." Brezilyalı oyuncu skandal haberlerin Fenerbahçe'nin ligde 3 maç arka arkaya mağlup olduğu dönemde ortaya atıldığını iddia etti.