Yeni hedef 22.hafta

Daha önce 30. haftada şampiyonluklarını ilan edecekleri kehanetinde bulunan Denizli, Manisa beraberliğinden sonra, "İkinci yarının ilk 5 haftasının sonunda hedeflediğimiz yerde oluruz" dedi

Pazartesi 14.12.2009
Son Güncelleme: Pazartesi 14.12.2009
ABONE OL
Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, dün Manisa'da bıraktıkları 2 puandan sonra yeni bir kehanette bulundu. Daha önce 30. haftada şampiyonluğu garantileyeceklerini düşündüğünü söyleyen Denizli, dün de zirve için hedefi 22. hafta olarak gösterdi. Tecrübeli çalıştırıcı, "Manisaspor çok iyi mücadele etti. Özellikle ses getirecek maçları çok iyi konsantre olarak oynuyorlar. Ancak biz de bulduğumuz bazı pozisyonları değerlendiremedik. Son vuruşlarda zamanlama sorunu yaşadık. İkinci yarıda ise oyun sıkışık alanda oynandı. Mücadelesiyle, her şeyiyle heyecan verici bir maç oldu. Bugün (dün) aldığımız beraberlik çok önemli değil. Geçen sezona baktığımızda şu an daha iyi bir yerde olduğumuzu görüyoruz. Ben ikinci yarının ilk 5 haftası sonunda hedeflediğimiz yerde olacağımızı düşünüyorum" şeklinde konuşarak iddiasını ortaya koydu.

KARŞILAŞMADAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

TELLO&EKREM VURGUSU
Bazı oyuncularının beklentisinin altında kaldığını da sözlerine ekleyen Denizli, "Bunların arasında Tello ile Ekrem Dağ'ı sayabiliriz. Bu savunma kurgusunda daha etkili olabilirlerdi. Buna rağmen Ekrem ilk yarıda çok iyi 3 top getirdi. Ancak daha iyisini de yapabilirdi. Tello ise yaşadığı sakatlıktan sonra istediğimiz düzeye henüz gelemedi" ifadesini kullandı.