Gökçek 'siftah' yapmaya hazırlanıyor

Salı 15.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Salı 15.12.2009 12:05
ABONE OL
Ankaragücü Kulübü Başkanı Ahmet Gökçek, 'siftah' yapmaya hazırlanıyor.

Futbol Federasyonu (TFF) tarafından verilen ve daha sonra 3 aya düşürülen 6 aylık hak mahrumiyeti cezasını tamamlayan Gökçek, Olağan Genel Kurul öncesi, takımının başında ilk resmi maçını izleyecek.

Haftasonu sahasında Sivasspor'u ağırlayacak olan Ankaragücü'nde, Gökçek'in ilk resmi maçının izleyecek olması nedeniyle stada girişte taraftarlara kaşkol ve forma dağıtılacak.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre binlerce sarı-lacivert balonun uçurulacağı karşılaşmada 30 davul eşliğinde tribünde gösteri yapılacak ve maç sonunda 5 bin top dağıtılacak.

Öte yandan başkan yardımcısı Avni Kavlak, yaptığı açıklamada, Olağan Genel Kurul tarihini 3 Ocak Pazar olarak belirlediklerini ve genel kurulun Saray Spor Tesislerinde saat 14:00'te başlayacağını söyledi.

Kavlak ayrıca, Sivasspor maçının kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, ''Bu maçta başkanımız ilk kez Ankaragücü başkanı olarak resmi bir karşılaşmada bizimle olacak. Bu nedenle maçın şölen havasında geçmesi için hazırlanıyoruz. Tüm taraftarlarımızı maça davet ediyoruz'' diye konuştu.