"Gökhan Ünal'ı istemiştik"

Salı 15.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Salı 15.12.2009 12:56
ABONE OL
Galatasaray yöneticilerinden Haldun Üstünel, transferlerle ilişkin açıklamalarda bulundu.

Üstünel basın mensuplarının transferlerle ilişkin bir soru üzerine ''Kendi bünyemizde değerlendiriyoruz. Hocamızdan gerekli raporları aldık. Bu doğrultuda çalışmalarımızı yapıyoruz'' dedi.

Lincoln ile ilgili bir soruya da Üstünel, ''Kendisi diğer kulüplerle ilgili araştırma içerisinde. Bize de bu doğrultuda bazı bilgiler geliyor. Biz de gerekli temasları kendileriyle kuruyoruz'' karşılığını verdi.
''Takımdan gidecek oyuncular belli mi'' şeklindeki soruya da Haldun Üstünel, ''Bu kendi bünyemizde kalsın, gerektiği zaman açıklarız'' diye yanıt verdi.

Üstünel, kaleci Ufuk ile ilgili soru üzerine de şunları söyledi:

''Ufuk, çok güvendiğimiz, inandığımız bir arkadaşımız. Gelecek yıllarda kalemizi emanet edeceğimiz, kendisine çok önem verdiğimiz bir oyuncu. Galatasaray formasına çok yakışan bir kardeşimiz. Umut vaat eden bir oyuncu.''

Gökhan Ünal'ın ''Galatasaray formasını giymeyi çok isterim'' şeklindeki açıklamasına ilişkin bir soruya da Üstünel, ''Kendisini ispatlamış bir oyuncu, kendisine Galatasaray formasını giydirmeyi düşündüğümüz futbolculardan biriydi. Ama şu an hizmet etmekte olduğu bir kulübü var. Kendisine başarılar diliyoruz'' dedi.

"G.SARAY SON MAÇINA ÇIKIYOR" HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

"GALATASARAY'IN 231. SINAVI" HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

"GEÇ KAVUŞTU ZOR AYRILDI"HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

SPOR GÜNDEMİNDEN BAŞLIKLAR