Yorumu 90'a takılanlar

Salı 15.12.2009
Son Güncelleme: Salı 15.12.2009
ABONE OL
GÜRCAN BİLGİÇ (SABAH) - Fenerbahçe sadece 3 puanı değil, Özer Hurmacı'yı da kazandı. Yüzünü rakip kaleye dönen, ileriye oynamayı seven, topa hakim, pas trafiğinde etkili gezen Özer'i, umarım Daum da fark eder artık. F.Bahçe'yi ligin oyuncusu haline getirdi.
MEHMET DEMİRKOL (MİLLİYET) - Olmayacak bir iş şu pasif ofsayt kuralının anlamsızlığı... Hakemlere müthiş bir yük bindiren, tribündekilerin doğru kararı vermeyeceği bir garabet bu... Ve Galatasaray maçında iki gol de bu garabetten geldi.
TAYFUN BAYINDIR (VATAN) - İlk defa ilk onbirde başlayıp 90 dakikayı tamamlayan Özer işleri çok karıştırdı. Şimdi Daum böyle formda bir ismi nasıl kenarda tutacak acaba? Ve Gökhan Gönül... Fenerbahçe'nin tempo yapan tek oyuncusu... O ne zaman koşsa, sarı-lacivertli ekip de kanatlanıyor tüm takım olarak.
TURGAY DEMİR (FOTOMAÇ) - Mustafa Hoca puan kaybetmekle kalsa iyi ama o ısrarla Nihat'ı kaybetmek, Ekrem'i serseme çevirmek için de gayret sarf ediyor. Hiçbir hatadan ders almıyor. Bildiğini okuyor.
ÜMİT AKTAN (TÜRKİYE) - Taca-kuşa top atarak, yere yatıp kalkmayarak, bu kadar usta oyuncuları olan bir takımı, üstelik yürüyerek oynasa bile, yine de yenemezsiniz. İşte Antalyaspor'un yanlışı da buradaydı.