Batdal savaşı

Çarşamba 16.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 16.12.2009 15:16
ABONE OL
Bank Asya 1. Lig'de yer alan Bucaspor'un Ümit Milli futbolcusu Mehmet Batdal'ın transferi için Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'un girişimlerinin olduğu bildirildi.

Bucaspor Kulübü Basın Sözcüsü Mehmet Bektur, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor'dan bazı kişilerin bu futbolcunun transferine ilişkin olarak kendilerini aradığını kaydederek ''Bu üç kulüpten biri ile el sıkışacağız gibi gözüküyor''dedi.

Bektur, diğer yandan kulübe mali yük getirecek yeni yatırımlar yapmayacaklarını, Süper Lig'e çıkmak için ek bir bütçe ayırmayacaklarını kaydetti.

Sezon sonundaki muhtemel açığın 5 milyon lira olarak tahmin edildiğini ifade eden Bektur, şöyle devam etti:

''Bu yükü artırarak, kulübün geleceğini maceraya atamayız. Hedefimiz ilk 6 içindeki yerimizi korumak ve mevcut futbolcu kadromuzu bozmadan yola devam ederken, ayrılan oyuncu sayısı kadar takviye yaparak, mevcut kadromuzla Süper Lig yarışını sürdürmek. TFF'ye başvuru yapan Veli'ye ödenmesi gereken 50 bin lirayı süre sona ermeden vereceğiz. Ancak bu futbolcuyu satış listesine koyacağız. İki oyuncunun yerini doldurmak için çalışmalarımız var.''

SPOR GÜNDEMİNDEN BAŞLIKLAR

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...