Kayserispor'dan taraftara çağrı

Çarşamba 16.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 16.12.2009 14:59
ABONE OL
Antalyaspor maçında bilet fiyatlarını düşük tutarak taraftarına jest yapan Kayserispor yönetimi, herkesi takıma sahip çıkmaya davet etti.

Kulübün resmi internet sitesinden kulüp yönetimi adına yapılan açıklamada, Cumartesi günü oynanacak Antalyaspor maçında bilet fiyatları 5-10 liraya indirilerek taraftarın takıma destek olması için davetiye çıkarıldığı bildirildi.

Daha önce de Bursaspor maçında bilet fiyatlarını 1-2 lira yaparak taraftara Kayserispor yönetimi, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

''Umuyoruz ki tüm taraftarlarımız, sivil toplum örgütleri ve (Kayseriliyim) diyen herkes coşku içinde maça gelip takımına katkı sağlayarak mutlu olacaktır. Bu mutluluğa katkı sağlamak için Kayserispor yöneticilerimiz de bilet alarak gireceklerdir. Maç günü sabah saatlerinden itibaren şehirde coşku içinde olunmasını herkesin elindeki Kayserispor bayraklarını iş yeri ve evlerine asmasını istiyoruz. İnanıyoruz ki hepimizin üreteceği olumlu enerji ve coşkuyla takımımız kendi kalitesinin üstüne çıkarak daha da başarılı olacaktır.''

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...