Ronaldo Taşkent'e geliyor

Çarşamba 16.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 16.12.2009 14:53
ABONE OL
Real Madrid'in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun, Portekiz Milli Takımı'nın eski teknik direktörü Luiz Felipe Scolari'nin çalıştırdığı Bunyodkor'un daveti üzerine, 22 Aralık'ta Taşkent'e geleceği bildirildi.

Özbek basınında yer alan konuyla ilgili haberlerin yanı sıra, Ronaldo'nun resimlerinin yer aldığı Taşkent'teki reklam tabelalarında da ünlü futbol yıldızının ülkeye geleceğiyle ilgili duyurular yer aldı.
FIFA tarafından bu yıl da yılın futbolcusu adayları listesinde yer alan Cristiano Ronaldo'nun Taşkent programı detaylarıyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak, Ronaldo'nun bir basın toplantısı düzenleyeceği ve Scolari ile biraraya geleceği bildirildi.

Geçen yıl Barcelona'nın Kamerunlu yıldız futbolcusu Samuel Eto'o, Arjantinli yıldız Lionel Messi ve İspanya Milli Takımı'nın yıldız futbolcuları Carles Puyol, Andreas İniesta ve Francesc Fabregas'ı Taşkent'te ağırlayan Özbekistan'ın Bunyodkor kulübü, son olarak Barcelona kulübü Başkanı Juan Laporta'yı ülkeye davet ederek, Barcelona ile 2 hazırlık maçı yapma konusunda mutabakat sağlamıştı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...