Aurelio geri mi dönüyor?

Perşembe 17.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Perşembe 17.12.2009 18:08
ABONE OL
Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Mehmet Aurelio, bir gün Türkiye'ye döneceğini belirterek, kalbinin Fenerbahçe'de olduğunu söyledi.

Radyospor'a konuşan Real Betisli futbolcu Aurelio, "Türkiye'yi ben de ailem de çok seviyoruz. Bir gün Türkiye'ye döneceğim." dedi.

Real Betis'te bu sezonla birlikte iki yıl daha sözleşmesi bulunduğunu kaydeden Marco Aurelio, "Sözleşmem bitince Türkiye'ye dönmeyi istiyorum. Çünkü ben de ailem de Türkiye'yi seviyoruz." dedi.

Hangi takıma dönmek istediği sorusuna ise Aurelio, "Tabiki kalbim Fenerbahçe'ye dönmekten yana. Orada yıllarca oynadım. Onlar beni, ben onları çok sevdim. Futbolculuk bir meslektir. Profesyonel olduğum için beni kim istiyorsa tekliflere bakıp karar vereceğim. Fenerbahçe'yi de çok sevdiğim için oraya dönmek isterim." şeklinde cevap verdi.

"İspanya'ya gittiği için pişmanlık duydu mu?" sorusuna ise Marco Aurelio, şöyle yanıtladı: "İspanya'ya gittiğim için pişmanım şeklinde hiç bir zaman bir şey söylemedim. Beni tek üzen uzun süren sakatlığımdı. Bunun dışında İspanya'da bulunmaktan ve burada futbol oynamaktan dolayı çok mutluyum. Ama sözleşmem bittiğinde inşallah bir gün Türkiye'ye döneceğim."

MİNİ ROTASYON

BÜYÜK KAVUŞMA

TRANSFER SİNYALİ

MADRİDLİLER BİLE ONU GERİ İSTİYOR

CARLOS BEREKETİ HEDEF BÜYÜTTÜ

CARLOSUN TÜRKİYE MACERASI

ADEUS


CARLOSUN GELİŞİ (GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ...)

FENERBAHÇE'NİN UNUTULMAZ YABANCILARI (GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ...)

FENERBAHÇE'NİN KAPTANLARI (GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ...)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...