Rövanş değil

Trabzonspor Asbaşkanı Hacısalihoğlu, Fenerbahçe maçının önemine dikkat çekip karşılaşmanın 1995-96 sezonundaki maçın rövanşı olmadığını söyledi

Perşembe 17.12.2009
Son Güncelleme: Perşembe 17.12.2009
ABONE OL
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Fenerbahçe ile yapacakları maçın, iki takımın şampiyonluğa oynadığı 1995-96 sezonundaki karşılaşmanın rövanşı olarak görülmemesi gerektiğini söyledi. Dün sabah antrenmanını izleyen Hacısalihoğlu, daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Hacısalihoğlu ligde üst üste aldıkları 3 galibiyetin takıma ve camiaya moral ve inanç getirdiğini belirterek, "Önümüzde Fenerbahçe maçı var. Önemli bir maç. Trabzonspor ile Fenerbahçe hangi sıralamada olursa olsun aralarındaki maçlar her zaman önemli olmuştur" dedi.

'HAKEMLERE BASKI OLMASIN'
Hacısalihoğlu, Trabzonspor'un Fenerbahçe ile 1995-96 sezonunda oynayıp kaybettiği maçtan sonra birçok kez karşı karşıya geldiğini hatırlatıp, "O tarihten sonra Trabzonspor ile Fenerbahçe birçok maç yaptı. O maçın rövanşı olarak bu maçı değerlendirmek doğru tespit olmaz. Biz öyle bakmıyoruz" diye konuştu. Asbaşkan Hacısalihoğlu, hakemlerin kasıtlı hata yapmadığına inandıklarını söyleyip Fenerbahçe'nin kendi penceresinden bir takım değerlendirmeler yaptığını belirterek, "Bunların sonucunda hakemler üzerinde baskı olmamasını arzu ediyoruz. Hakemlerin adil şekilde gördüklerini değerlendirerek kararlar vermesini istiyoruz. Maç sonunda hakem hataları ile ilgili gündem yaratılacak bir ortam oluşmamasını arzu ediyoruz" ifadesini kullandı.


Yattara'ya 4 doktor

Sevgi köprüsü kurmalıyız

Güneşin Fenerbahçe sınavları

Sabrın sonu Trabzonun başarısı

Rövanş değil


Trabzonspor resimleri için tıklayınız...

ANA SAYFA İÇİN TIKLAYINIZ...