Kapalı gişe!

Şenol Güneş ile müthiş bir hava yakalayan Trabzonspor'da Fener maçının biletleri bitti. Yönetim taleplere cevap veremezken, ilk defa bu sezon bir maç için davetiye basılmadı

Cuma 18.12.2009
Son Güncelleme: Cuma 18.12.2009
ABONE OL
F.Bahçe ile Pazar gecesi kritik bir maça çıkacak olan Trabzonspor bu karşılama ile yatıp kalkmaya başladı. Şenol Güneş ile çıkılan iki maçın kazanılması üzerine havaya giren kent, Fenerbahçe maçına bilet bulmak için kapıları aşındırırken, biletlerin yüzde 95'inin bittiği bildirildi. Son iki sezondur bordo-mavili takımın hiçbir maçına bu yoğunlukta bir ilgi olmadığı bildirilirken, bu sezon ilk defa Avni Aker Stadı'nın tribünleri tamamen dolacak. Mücadelede Trabzon'a 21 bin taraftarı destek verecek. Yönetim bu maçta bir ilke imza atarak ilk defa davetiye bastırmadı. Protokol tribünü de şimdiden doldu. Konuk F.Bahçe taraftarı için ayrılan 1100 biletin de satışı başladı. 50 liradan satılan biletlerin de 700 adeti tükendi.

VOLKAN KONAK'TAN MARŞ!
Bu arada Trabzonlu ünlü sanatçı Volkan Konak'ın Trabzonspor'a bir marş hazırlayacağı öğrenilirken, yönetim aldığı bir kararla maçı daha renkli bir hale getirmek için ünlü sanatçılar Volkan Konak, Rafet El Roman, Sunay Akın, Tanju Gürsu, İbrahim Can, Nihat Genç, Fuat Saka ve Hüseyin Avni Danyal'ı Fenerbahçe maçına davet etti. Sanatçıların çoğu daveti kabul etti.