Kazım'a baba desteği

Fenerbahçe'de olayların adamı haline gelen Colin Kazım'ın babası Rodney Richards, "Son olaylar oğlumu çok yıprattı. Kulübün de ona sahip çıkmadığını düşünüyor" dedi

Cuma 18.12.2009
Son Güncelleme: Cuma 18.12.2009
ABONE OL
Son günlerde adı gündemden eksik olmayan Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Colin Kazım'a babası Rodney Richards destek verdi. Lig TV'ye konuşan Rodney Richards, "Kazım'a yönelik suçlamalar İngiltere'ye kadar geldi. Kazım'ın da canı çok sıkıldı ve bunlara inanamadı. Böylesi bir şeyle suçlanmak uyuşturucu kullanımıyla itham edilmekle aynı şey. Bu delilik. Daha kötüsü ancak cinayet ya da tecavüzdür. Bunlara Kazım'ın nasıl dayandığını inanın ben de bilmiyorum. Ama kulübün ona yeterli desteği vermediğini düşünüyor.

F.BAHÇE'Yİ ÇOK SEVİYOR
Kariyerini de düşünmek zorunda. Stresli ve zor günler geçiriyor. Kulüp ona tatil yapmasını söyledi. Ama o istemedi. Hazır olmak için sadece 1 haftaya ihtiyacı vardı. Ancak bu olay basında geniş yer bulunca çok şey değişti. Kazım iyi olduğunu düşünüyor ve bu yapılanlar onu kızdırdı. Ocak'ta ne olur bilemiyorum. Ama bu çocuk Türkiye'yi ve kulübünü çok seviyor. Fenerbahçe'ye katkı yapmak istiyor" diye konuştu.