Carlos İstanbul'dan ayrıldı

Cumartesi 19.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Cumartesi 19.12.2009 10:10
ABONE OL
Brezilya'nın Corinthians takımıyla anlaşan Roberto Carlos, İstanbul'dan ayrıldı. İki duyguyu bir arada yaşadığını söyleyen Carlos, "Corinthians'a gittiğim için mutluyum. Fenerbahçe'den ayrıldığım için de üzgünüm." dedi.

Fenerbahçe ile yollarını ayırarak Brezilya'nın Corinthians takımına transfer olan yıldız futbolcu Roberto Carlos, İstanbul'dan ayrıldı. Iberia Havayolları'na ait IB 3763 sefer sayılı 06.55'teki uçağı ile İspanya'nın Madrid kentine giden Roberto Carlos, saat 05.20'de Atatürk Havalimanı'na geldi. Brezilyalı futbolcuyu Fenerbahçe Kulübü adına Hasan Çetinkaya uğurladı. Carlos, kendisini çiçeklerle uğurlayan kulüp yetkilileriyle sarılarak vedalaştı.

Uçağa binmeden önce basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Roberto Carlos, iki duyguyu aynı anda yaşadığını söyledi. Carlos, ülkesine döndüğü ve Corinthians ile anlaştığı için mutlu olduğunu fakat İstanbul'dan ve Fenerbahçe'den ayrıldığı için üzgün olduğunu ifade etti. Türkiye'yi yeniden ziyaret edeceğini söyleyen Roberto Carlos, "En kısa sürede görüşmek üzere" diyerek İstanbul'dan ayrıldı.

'ROBERTO CARLOS BÖYLE UĞURLANDI' FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...