Kolbastı dönecek

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, futbolcularının Fenerbahçe maçından sonra saha ortasında taraftarın hasret kaldığı kolbastı şovu yeniden yapacaklarını söyledi

Cumartesi 19.12.2009
Son Güncelleme: Cumartesi 19.12.2009
ABONE OL
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Fenerbahçe'yi yendikleri taktirde şampiyonluk potasına gireceklerini iddia etti. Şimdiden kimsenin, "Ben şampiyon olacağım" diye konuşmalar yapamayacağını belirten Şener, "Çünkü üst sıralar karışacak. Fenerbahçe'yi yenersek şampiyonluk potasının içerisine gireriz. Trabzon büyük bir takım. Büyük maçları nasıl oynayacağını bilir" dedi. Hakem Bülent Yıldırım konusunda herhangi bir endişe yaşamadıklarını bir kez daha ifade eden başkan, "Bizden Alanzinho ve Gabric bu maçta kilit isimler olacaktır. Gökhan ve Umut da önemli oyuncular olacak bu maçta. Bu saydığım isimlerin maçta gol atacağını düşünüyorum" diye konuştu. Başkan Şener, 'Futbolcular neden daha kolbastı oynamıyor' şeklindeki soruya ise, "Fenerbahçe maçından sonra saha ortasında oynarlar diye düşünüyorum" cevabını verdi.

BAŞBAKAN'A DAVET
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ile teknik direktör Şenol Güneş dün bir dizi açılışa katılmak için Trabzon'a giden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Başkan Şener, havaalanında karşıladıkları Erdoğan'ı yarın oynanacak Fenerbahçe maçına davet etti.