Futbolda toplu sonuçlar

Futbolda, Bank Asya 1. Lig'e 5, TFF 2. Lig'e 19 ve TFF 3. Lig'e 17 maçla devam edildi.

Pazar 20.12.2009 00:00
ABONE OL
Turkcell Süper Lig'de ilk yarının son haftası olan 17. hafta, saat 20.00'de başlayacak Trabzonspor-Fenerbahçe maçıyla tamamlanacak.

Bank Asya 1. Lig'de Kardemir Karabükspor-Adanaspor karşılaşması da yarın saat 20.00'de oynanacak.

Alınan sonuçlar şöyle:


BANK ASYA 1. LİG
Çaykur Rizespor-Kocaelispor.....................................( 1 - 1 )
Kayseri Erciyesspor-Bucaspor....................................( 0 - 3 )
Orduspor-Samsunspor.............................................( 1 - 3 )
Dardanelspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor..................( 1 - 1 )
Mersin İdmanyurdu-Hacettepe.....................................( 1 - 0 )

TFF 2. LİG 1. GRUP
Körfez Belediyespor-Güngören Belediyespor.......................( 0 - 1 )
Türk Telekom-Zeytinburnuspor....................................( 2 - 2 )
Sakaryaspor-Gebzespor...........................................( 1 - 2 )
Pendikspor-Yalovaspor...........................................( 0 - 0 )
Beykoz 1908-TKİ Tavşanlı Linyitspor.............................( 0 - 1 )

2. GRUP
Akhisar Belediyesi Gençlik ve Spor-Fethiyespor..................( 0 - 1 )
Sarıyer-Turgutluspor............................................( 2 - 2 )
Eyüpspor-Alanyaspor.............................................( 2 - 0 )
Göztepe-İstanbulspor............................................( 3 - 1 )

3. GRUP
Çorumspor-Erzurumspor...........................................( 2 - 0 )
Çankırı Belediyespor-Akçaabat Sebatspor.........................( 2 - 1 )
Etimesgut Şekerspor-Ofspor......................................( 4 - 1 )
Tokatspor-Kırşehirspor..........................................( 0 - 0 )
Pursaklarspor-BUGŞAS Spor.......................................( 0 - 0 )

4. GRUP
Malatyaspor-Şanlıurfaspor.......................................( 1 - 2 )
İskenderun Demir Çelikspor-Adana Demirspor......................( 1 - 0 )
Tarsus İdmanyurdu-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor...( 0 - 0 )
Kahramanmaraşspor-Belediye Vanspor..............................( 2 - 0 )
Mardinspor-Adıyamanspor.........................................(Ertelendi)

TFF 3. LİG 1. GRUP
OYAK Renault-Küçükköyspor.......................................( 7 - 0 )
Bandırmaspor-Alibeyköyspor......................................( 0 - 0 )
Lüleburgazspor-İnegölspor.......................................( 0 - 1 )
Bayrampaşaspor-Balıkesirspor....................................( 2 - 2 )
Gaziosmanpaşaspor-Bursa Nilüferspor.............................( 2 - 1 )

2. GRUP
Menemen Belediyespor-Tekirova Belediyespor......................( 2 - 1 )
İzmirspor-Muğlaspor.............................................( 1 - 1 )
Afyonkarahisarspor-Ispartaspor..................................( 0 - 2 )
Nazilli Belediyespor-Keçiören Sportif...........................( 0 - 0 )

3. GRUP
Keçiörengücü-Orhangazispor......................................( 2 - 0 )
Beylerbeyi-Kartal Belediyespor..................................( 1 - 0 )
Darıca Gençlerbirliği-Ankara Demirspor..........................( 6 - 2 )
Düzcespor-Anadolu Üsküdar 1908..................................( 1 - 1 )
Gölcükspor-MKE Kırıkkalespor....................................( 2 - 1 )

4. GRUP
Yimpaş Yozgatspor-Kastamonuspor.................................( 1 - 0 )
Bulancakspor-Arsinspor..........................................( 0 - 1 )
Ünyespor-Yalıspor...............................................( 1 - 1 )