G.Saray'da 3 eksik

Pazar 20.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazar 20.12.2009 13:44
ABONE OL
Galatasaray, 23 Aralık Çarşamba günü Ziraat Türkiye Kupası'nda oynayacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı.

Sarı - kırmızılı ekip, Gençlerbirliği karşılaşması ertesinde çalışmalarını bu sabah Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası'nda basına ve taraftara kapalı olarak yapılan antrenman, Frank Rijkaard, Johan Neeskens, Nezih Ali Boloğlu, Albert Roca ve Carlos Cuadrat yönetiminde, ısınma ve açma germe çalışmalarıyla başladı.
Gençlerbirliği karşılaşmasında ilk onbirde görev verilen oyuncular sahada rejenerasyon çalışmalarının ardından sağlık merkezinde terapi seanslarıyla maç ertesi programlarını tamamladılar. Diğer oyuncularla ise antrenmanın ana bölümünde teknik çalışmalar yapıldı.

Soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlanan antrenmanın ardından oyuncular Ziraat Türkiye Kupası'nda gruptaki ilk maç olan Trabzonspor karşılaşmasının ilk çalışmasını yapmış oldular.

HARRY KEWELL, ELANO BLUMER VE LEO FRANCO TRABZONSPOR MAÇINDA YOK

Bu arada dün gece oynanan karşılaşma ertesinde çeşitli sakatlıkları gelişen Harry Kewell, Abdel Kader Keita, Uğur Uçar ve Mehmet Topal'ın soyunma odasında başlanan tedavilerine bu sabah sağlık merkezinde devam edildiği açıklandı.

Shabani Christophe Nonda'nın tedavisine de sağlık merkezinde devam edilirken, Sabri Sarıoğlu tedavisinin ardından kondisyoner Fatih Yıldız yönetiminde salon ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırıldı.

Öte yandan Harry Kewell, Elano Blumer ve Leo Franco devre arası için idari kadronun verdiği izinle bugün ülkelerine gittiler.

Galatasaray, Trabzonspor ile oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası grup ilk maçı çalışmalarını yarın akşamüstü saat 18.00'de yapılacak basına ve taraftara açık antrenmanla sürdürecek. (CİHAN)