Hakem Yıldırım bana vuruyordu

Maç sonrası Trabzonsporlu yönetici Aksu, hakem Bülent Yıldırım'la konuşmak isteyince ortam gerildi. Trabzonlu yöneticiyi tanımayan Yıldırım, Aksu'ya yumruğunu kaldırdı

Pazartesi 21.12.2009
Son Güncelleme: Pazartesi 21.12.2009
ABONE OL
Trabzonspor-Fenerbahçe maçı sonrası soyunma odası koridorlarında hakem Bülent Yıldırım ile Trabzonsporlu yönetici arasında gerginlik yaşandı. Maç sonrası hakemle konuşmak isteyen Genel Sayman Mahmut Aksu, Yıldırım'ın öfkesiyle karşılaştı. Aksu, genç hakeme, "Rezil bir yönetim gösterdiniz. Yardımcınızın hatalarına siz de uydunuz. Trabzon'un hep önünü kesiyorsunuz" dedi. Bu sözlere öfkelenen Yıldırım kendini tutamadı ve yardımcılarının önünde, "Sen kimsin de benim önümü kesiyorsun. Senin görevin ne?" diye çıkıştı. Trabzonsporlu yöneticinin akreditasyon kartını tutan Yıldırım'a Aksu'nun yanıtı sert oldu: "İyi oku! Benim adım Mahmut Aksu. Trabzon yöneticisiyim." Bu gelişme üzerine Yıldırım, "Çekil önümden" dedi ve yardımcıları ile uzaklaştı.

MAÇTAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

HAFTANIN SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ

YAZAR YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

"OKÇU'NUN İŞİNE BAK" HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

TRABZON'DA TARİH TEKERRÜR ETTİ

"TAHRİK ETMEYE KALKTI"
Olayı SABAH'a Aksu şöyle anlattı: "Bu maça verildiğinde tedirginliğimizi zaten belirtmiştik. Bizim hakemlerle ilgili açıklama yapmamız yasak. Ancak ben kendisine soyunma odasına giderken yönetiminden memnun olmadığını söyledim. Bana kim olduğumu sordu. Ben de akredite kartımı gösterdim. Bu kez de beni tahrik etmeye kalktı. Yumruklarını yüzüme doğru kaldırdı; geri çekti. Beni tahrik etmeye kalktı."

DAUM: ŞANS MÜCADELE EDENİN YANINDA OLUR

"BU KEZ PARÇALI BULUTLU!"

TRABZON'DA %100 HÜZÜN