Yattara'ya ameliyat kararı

Trabzonspor'da sağ ayak bileğinden uzun süredir sakatlığı süren ve kontrolden geçmek için İngiltere'ye giden Gineli oyuncu İbrahima Yattara'nın yönetim kurulu tarafından kesin olarak ameliyat olması kararlaştırılırken, bu futbolcunun alacağı ücrette de indirime gidildiği bildirildi.

Salı 22.12.2009 00:00
ABONE OL
Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, kulüp genel sekreteri Hasan Yener ve kulüp genel saymanı Mahmut Aksu'nun ameliyat olacak İbrahima Yattara ile görüşerek bu futbolcunun sözleşmesinde yeni bir düzenlemeye gidildiği belirtildi.

Bordo-mavili kulübün sözleşmesinin düzenlemesi konusunda teklifi olumlu karşılayan Yattara'nın alacağı ücrette indirim yapıldığı kaydedilirken, varılan yeni anlaşma gereğince taraflar arasında karşılıklı sözleşme imzalandığı ifade edildi.

Yattara'nın görüşmeler sırasında yaşanan gelişmelerden kendisinin de rahatsız olduğunu, tekrar bordo-mavili formayı giyebilmek için tüm çabayı sarf edeceğini belirttiği belirtilen açıklamada, bu oyuncunun geçireceği operasyonun ardından ligin ikinci yarısında çalışmalara başlayacağı ve iyileşerek yeniden formasına kavuşabileceği bildirildi.