Gökhan Tokgöz Beşiktaş yolunda

Korcan'ın yediği hatalı goller sonrası düğmeye basan Beşiktaş, Diyarbakırspor'un 30 yaşındaki kalecisi ile anlaşmak üzere

Perşembe 24.12.2009
Son Güncelleme: Perşembe 24.12.2009
ABONE OL
Kalede büyük kriz yaşayan Beşiktaş'ta, devre arasında yapılacak takviye için kollar sıvandı. Rüştü ve Hakan'ın yokluğunda eldivenleri takan tecrübesiz Korcan'ın, Manisa maçında yediği hatalı goller sonrası çalışmalarını hızlandıran Beşiktaş yönetimi, Diyarbakırspor'da forma giyen Gökhan Tokgöz'ü renklerine bağlıyor. Sezon sonunda kulübüyle olan sözleşmesi sona erecek olan 30 yaşındaki kaleci için Diyarbakırlı yöneticilerle temasa geçen siyah-beyazlıların, bonservis için 400 bin Euro teklif ettikleri öğrenildi. İki taraf arasında büyük ölçüde anlaşma sağlandığı belirtilirken, bir-iki gün içinde bu transferin imza ile sonuçlanması bekleniyor. Beşiktaş'ın gündeminde olan A.Gücülü Serkan Kırıntılı ve Cenk Gönen'i ise Mustafa Denizli'nin, "Bana daha tecrübeli bir isim gerekli" diyerek istemediği ifade edildi.

RÜŞTÜ 1 AY YOK
Öte yandan operasyon geçiren kalecilerden Rüştü Reçber'in 4 hafta, Hakan Arıkan'ın ise ancak 8 hafta sonra sahalara dönebileceğini açıklandı.

*SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ...