'Cenk için Beşiktaş'la görüşüyoruz'

Cuma 25.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Cuma 25.12.2009 16:21
ABONE OL
Denizlispor Kulübü Asbaşkanı Turgay Mersin, ümit milli takımda da oynayan kalecileri Cenk için Beşiktaş ile görüşmelerin devam ettiğini söyledi.

Turgay Mersin, kulüp başkanı Ali İpek ve genel menajer Özhan Çetin'in İstanbul'da transfer görüşmelerinde bulunduğunu bildirdi.

Mersin, ''Beşiktaş ile Cenk'e karşılık iki futbolcu artı para şeklindeki pazarlık devam ediyor. Beşiktaş, serbest bırakacağı ya da kiraya vereceği futbolcuları tam olarak belirlemediği için, futbolcuların isimleri netleşmedi'' dedi.

Denizlispor'un milli oyuncusu Çağlar ile ilgili de üç büyük kulüpten biri ile görüşmelerin devam ettiğini belirten Mersin, bu futbolcunun durumun birkaç gün içerisinde netleşeceğini söyledi.

Takıma iyi takviyeler yaparak, ikinci yarıya güzel bir başlangıç yapmayı planladıklarını, Süper Lig'den 7-8 oyuncu ile görüşmelerin sürdüğünü ifade eden Mersin, ''Taraftarlarımızın yüzünü güldürecek sonuçlar almak için çalışmalarımız devam ediyor. Görüştüğümüz futbolcular, Denizlispor'a artı değer katacak futbolcular. Bunların isimlerini şimdi açıklamak istemiyorum'' diye konuştu.

Beşiktaşlı Yusuf Şimşek'in transferinin gerçekleşmesinin zor olduğunu kaydeden Mersin, Ankaragücü'nden Ceyhun'un transfer edilmesi için görüşmelerin devam ettiğini bildirdi.