'Fındık toplasınlar diye mi para veriyoruz'

F.Bahçe ve G.Saray yenilgilerine çok üzülen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, mücadele etmeyen oyuncularına sert tepki gösterdi

Cuma 25.12.2009
Son Güncelleme: Cuma 25.12.2009
ABONE OL
Ligde Fenerbahçe ardından Türkiye Kupası'nda Galatasaray'a karşı alınan yenilgiler Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'i çileden çıkardı. Özellikle Galatasaray maçında oyuncularının hiç mücadele etmediğini söyleyen başkan Şener, "Oynanan futbolu izleyip de üzülmemek mümkün mü? Sahadakilere bir bakın, Galatasaray kalecisi bile bizim forvet oyuncumuzdan daha çok pres yaptı. Üstelik yedek kaleci. Ben, 'Maç kaybedince oyuncuya para vermek içimden gelmiyor' dediğim zaman kızanlar, alınanlar oluyor. Peki ben bu oyuncularla fındık toplamak için mi kontrat imzaladım" şeklinde konuştu.

KARŞILIĞINI BEKLİYORUZ
Trabzonspor gibi büyük bir kulübün başkanı olarak sahada her zaman mücadele eden bir takım görmek istediğini vurgulayan Sadri Şener, "Bu formayı giymek herkese nasip olmaz. Futbolcular bunun değerini bilip oynamak zorunda. Başarısızlığa rağmen alacakları tıkır tıkır ödüyoruz. Karşılığını beklemek, sahada hırslı, istekli oyuncular görmek de hakkımız. En azından taraftarımız için bunu yapmak zorundalar" ifadesini kullandı.

* En zenginler listesinde 1 Türk takımı da var

* Rakamlarla Turkcell Süper Lig'de ilk yarı

* Gol Krallığında son duruma göz atalım

* İşte son 10 yıla damgasını vuran futbol olayları

* Futbolcuların çocuklukları nasıldı?

* Hangi futbolcu nerede doğdu?

*SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ...