Tango değil kriz!

Beşiktaş, yabancı kontenjanını boşaltmak için hala bir formül bulamazken en zayıf halka olarak Delgado ön plana çıktı. Yönetim Delgado'ya, yeni sözleşme ve kiralama formülünü önerdi. Arjantinli "Hayır" yanıtını verdi

Cuma 25.12.2009
Son Güncelleme: Cuma 25.12.2009
ABONE OL
Beşiktaş'ta devre arasında hangi yabancının gideceği sorunu hala tam bir yanıt bulamazken en zayıf halka olarak Delgado ön plana çıkmaya başladı. Şu anda Beşiktaş ile sözleşmesi askıda olan Arjantinli futbolcunun sağlık durumunun hala belirsizliğini koruması üzerine yönetim Delgado'ya, "Sözleşmeni tamamen yenileyelim. Bu şartlarda seninle çalışamayız. Eğer istiyorsan da seni sezon sonuna kadar bir takıma kiralık olarak verelim" dedi. Arjantinli futbolcu bu teklifi beğenmedi ve "Sözleşme şartları neyse ona uyulsun. Şu anda tam hazır değilim ama bir aya kadar hazır olurum. Artık ben kenarda oturmayı istemiyorum" yorumunu yaptı.

KADERİ KAMPTA!
Beşiktaş'tan yıllık 2.3 milyon euro alan Delgado için Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr Mete Düren, "Durumu kampta netlik kazanacak. Yapılacak yüklemeler sonrası durumunu göreceğiz" diye konuşmuştu.

* En zenginler listesinde 1 Türk takımı da var

* Rakamlarla Turkcell Süper Lig'de ilk yarı

* Gol Krallığında son duruma göz atalım

* İşte son 10 yıla damgasını vuran futbol olayları

* Futbolcuların çocuklukları nasıldı?

* Hangi futbolcu nerede doğdu?

*SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ...